Brzeziny, Łódzkie

<< Poprzednie ogłoszenie

Konsultant ds. Odszkodowań / Kierownik / Dyrektor

Cała Polska

Pełnomocnik został założony z myślą o osobach poszkodowanych, walczących z zakładami ubezpieczeń o miarodajne świadczenie odszkodowawcze z tytułu zdarzeń, za które nie ponoszą winy. Swoją działalnością odpowiada na sytuację na rynku wypadków: komunikacyjnych, rolniczych, tzw. chodnikowych, przy pracy i wielu innych. W związku z dynamicznym rozwojem i ciągle rosnącą pozycją Firmy Pełnomocnik na terenie Całego Kraju poszukujemy współpracowników na stanowisko:

KONSULTANT DS. ODSZKODOWAŃ / KIEROWNIK / DYREKTOR
(Cała Polska)
OPIS STANOWISKA:

Praca polega na:
 pomocy osobom poszkodowanym, które uległy wypadkowi nie ze swojej winy, utraciły zdrowie, dochód, poniosły koszty leczenia, straciły bliską osobę w wypadku, został zniszczony im pojazd, nieruchomość, a ubezpieczyciel nie chce wypłacić odszkodowania, lub zaniża wartość wypłacanego odszkodowania,
 kompletowaniu dokumentacji od klientów do spraw odszkodowawczych i przekazaniu ich do działu prawnego,
 nielimitowanym czasie pracy &#8211; praca stała lub dodatkowa również dla emerytów, rencistów i studentów.

Wymagamy:
 wysoka kultura osobista,
 łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
 pożądana umiejętność pracy w zespole.

MILE WIDZIANE:
 doświadczenie w pracy bezpośredniej z klientem,
 doświadczenie w branży odszkodowań, ubezpieczeń, finansów itp.
 jeśli masz kontakt z osobami prowadzącymi działalność w branży:
 Medycznej &#8211; lekarze i pielęgniarki,
 Motoryzacyjnej &#8211; blacharze, lakiernicy, mechanicy, pomoc drogowa,
 BHP, rzeczoznawcy majątkowi,
 Rehabilitacji &#8211; sklepy rehabilitacyjne, rehabilitanci, fizjoterapeuci, masażyści,
 Finansowej &#8211; doradcy oraz konsultanci finansowi i kredytowi,
 oraz w innych branżach, klubach, stowarzyszeniach dających duży kontakt z ludźmi

Oferujemy:
 umowę zlecenie lub umowę o współpracy w oparciu o własną działalność gospodarczą,
 zdobycie cennej branżowej wiedzy poprzez bezpłatne szkolenia wdrażające do pracy w Firmie Pełnomocnik,
 wsparcie prawników i przełożonych przy kontaktach z klientami, a dzięki temu prestiż w społeczeństwie,
 nagrody i wyróżnienia
 możliwość stałego rozwoju zawodowego, zdobycia doświadczenia oraz realnego awansu w strukturach firmy w oparciu o jasny Plan Kariery (możliwość otrzymania udziałów % w firmie Pełnomocnik za najwyższą aktywność w Całym Kraju, co jest zapisane w umowie o współpracy).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: praca@pomocodszkodowania.pl/
W tytule wiadomości proszę wpisać: Imię i Nazwisko/ Miasto/ Konsultant lub Menadżer
Więcej informacji na stronie: pomocodszkodowania.pl/

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97.r .o ochronie danych osobowych - Dz. Ust. nr 133 poz. 883/".

Ogłoszenie dodane: Sroda, 09 Styczen, 2013  10:15

Identyfikator: 434200

Wyświetleń: 2608